21 Şubat 2013

Medical Park Hastanesi Acilde Ücret Aldılar!

Dün akşam maç yaparken sakatlandım.Ayağım sis bir vaziyette Tokat Medical Park Hastanesi açıline gittim.benden 5 tl. ücret aldılar.Aciller ücretsiz değil mi diye sorduğumda biz alıyoruz dediler.Fıs de kestiler.Sağlık Uygulama Tebliğine göre bütün sağlık hizmeti sunucuları ,acil hallerde başvuran hastadan yada SGK' dan herhangi bir ücret talep edemez.

Bu durumun suistimal edilmemesi için yeşil alan uygulaması başlatılmıştır.Yeşil alan uygulamasında doktor hastanın acillik bir durumu olmadığına kanaat getirirse ücretlendirme yapılabilir. Fakat benim durumum gayet acillikti. Dikkat ettim her gelenden alıyorlar.Bu durumu Sağlık Müdürlüğü'ne ve SGK ya da bildireceğim.bakalım işlem yasal mi değil mi?

Murat 285 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi23 Şubat 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ile ilgili olarak hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön