09 Eylül 2013 #2001267

Medical Park Hastanesi 407 TL Ücret Aldı!

2 yasındaki çocuğumu sehpaya çarpmak suretiyle anlında küçük bir yarık oluştu . Bana en yakın hastane olan Özel Göztepe Medikal Park Hastanesine götürdüm . Üç dikiş atılması gerektiğini söylediler. 2 adet film çektiler karşılığında, 45 TL fark ücreti aldılar .


Ayrıca 84 TL ve 251 TL' lık kasa fişi ile 13. 95 TL' lık muayene fişi 12 TL' lık katkı payı ile hastaneden çıkışım bana 407 TL' ye mal oldu. Üstelik tamamen ücretsiz denilen acile gittim, eşi vefat eden ailesi tarafından bakılan biriyim. Bu konuda bana nasıl yardımcı olabileceğinizi paramı iade alabilecekmiyim . Tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. Hasta adı :s** e** o**. Kimlik no: 23***06.

Songül 649 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamız alnındaki yarık nedeniyle acil servise başvurduğunda acil hekimi ilk değerlendirmesini yapmış ve dikiş atılması gerektiğini belirtmiştir. Hasta yakını estetik dikiş atılmasını istediğini belirttiği için Plastik cerrahi uzmanımız tarafından müdahale yapılmıştır. Fiyat bilgisi işlem öncesi verilmiş ve onamlar alınmıştır. Hasta yakınımıza konu hakkında ayrıntılı bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön