25 Ekim 2016 #6776986

Göztepe Medical Park Hastanesi Hastanesi Yanlış Teşhis!

Henüz 2 yaşındaki oğlumu 5 gün öncesinde acil çocuk doktoruna götürdüm. Nezle teşhisi konuldu. İlaçları 5 gün boyunca kullandık ve kontrol hakkımızı kullanmaya tekrar acil çocuk bölümüne gittik. Bu cumartesi gündüz gittiğimizde uzm. Dr. İ*** E*** A*** kontrol etti oğlumu öncesinde çok bekledik. Oğlum malum hasta olduğu için ağlıyordu, sürekli doktor hemen muayene etmek yerine hasta raporu yazmayı tercih etti. 20 dk ağladı oğlum, kontrol bitti. ''Kulak zarı kızarık, akıntısı var'' dedi. ''Benim ilaç için kulak burun Boğaz'a bi göstermeniz gerek'' dedi biz çıktık gittik.


Akşam tekrar aynı hastane doktor değişimi olmuş acilde uzm Dr. F*** Y*** kontrol etti ve ''hiçbir şeyi yok, ilaç vermeyin'' dedi bizde rahatladık. Ama oğlum uyumuyor yemiyor pazartesi devlet hastanesine gittik ve boğaz'ı iltihaplı kulağı kızarık ilaçları aldık. Tercih ettiğimiz hastanenin doktorlarını şikayet ediyorum Can emanet edemiyoruz!

Latife 2.070 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi05 Kasım 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Değerlendirme sonucunda hastanın klinik durumuna uygun prosedür uygulandığı tespit edilmiştir. Hastamız kontrol muayene bulgularına göre Kulak Burun Boğaz polikliniğine yönlendirilmiş fakat muayene olmayı tercih etmemiştir.Konunun detayları ile ilgili hasta yakınımız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

  • Latife26 Ekim 2016

    Doktor isimlerini niye deşifre etmiyorsunuz bu nasıl şikayet sitesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön