03 Şubat 2014

Medical Park Hastanesi Yanlış Teşhis Koydu.

Yeğenim Medical Park Hastanesi Gebze'de hamilelik süreci ve doğum aynı hastane aynı dr. yaptı . Yaklaşık 7 aylıkken sürekli ağlaması salya sümük vs. çişini yapamaması derken 3 hafta boyunca grip deyip antibiyotik verildi. Karın mı midemi tam bilemiyorum. 5 aylık hamile gibi şişmişti . Eniştemin bağırması üzerine bir ultrasona alalım dediler. En sonunda bir kitle çıktı ve araştırma hastanesindeki tetkiklerde 4.evre nöroblastom tümörü olduğu çıktı. Hakkımızı helal etmiyoruz.

Sevil 701 Okunma

Cevaplar

  • Sevil12 Şubat 2014

    Esimle gorusmussunuz birseyler yazmissiniz.Bugun bizzat Medicalpark Gebzedeki hasta haklarini arayip dr adini bile verdim bakalim cevabiniz ne olacak?

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi10 Şubat 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Olumsuz görüşü ileten hasta yakını ile görüştüğümüzde mesajını doğrulayamamıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön