24 Nisan 2013

Medical Park Hastanesi Yanlış Teşhis!

Karın ağrısı şikayetiyle Tarsus Medikal Park Hastahanesinin acil kısmına gittim ve elle muayene ve çeşitli tahliller yapıldı acilde duran doktor uzman olmadığı gibi benim branşım değil uzman doktor toplantıda denildi ve beklemem gerektiğini söylediler tam 3 saat bekledikten sonra doktor geldi ve apandis olduğumu ve hemen ameliyat olacağımı belirtti .

Yalnız 650 tl fark ücreti olduğunu hemen yatışım için belgelerin hazır olduğu söyledi bende hemen itiraz ettim ve kabul etmediğimi söyledim çünkü apantis in nasıl bir ağrısının olduğunu biliyorum bana bir belge imzalattırdılar kabul etmediğime dair ve hemen ssk hastahanesine gittim ve kum döküyor muşum.

Cumali 384 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi30 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle birlikte değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Karın ağrılarının tanısı için izlenmesi gereken yollar tıbbi olarak belirlenmiştir ve bu yol tıpta standarttır. Hastanın kanı alınır, radyolojik değerlendirmeler yapılır, bulgular incelenerek cerrahi değerlendirme yapılır. Çıkan sonuçlardan biri dahi apandisiti düşündürüyorsa hekim hastaya ameliyatı önerebilmektedir. Hastamızda da bu yol izlenmiştir. Bu bilgiler hastamıza da iletilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön