09 Haziran 2016

Medical Park Hastanesi Vale Ücreti Adı Altında Otopark Sorunu!

Medical Park Göztepe Hastanesine her gittiğimde aynı problemle karşılaşmaktayım, aracımı kendim çekemiyorum, her seferinde valeye vermek zorunda kalıyoruz ve her seferinde 10 liralık bir ücret ödüyoruz. Biraz araştırdığımda bu konudan herkesin şikayetçi olduğu ve bunun yasal olmadığı ortaya çıkıyor.

Bunu da geçtim son gittiğimizde hastanede işimizi 15 dakikada hallettik ama aracımızı 45 dk beklemek zorunda kaldık hem de iki aylık bebeğimizle beraber. Bu durumun bir an önce son bulması gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 25.03.2013 tarihinde yayımlanan genelge ile; Kamu özel bütün hastanelere çalışan ve hasta yakınları için ücretsiz otopark hizmeti verme zorunluluğu getirmiş, hiçbir hastane yönetiminin hastane çalışanından ve hasta yakınından otopark ücreti alamayacağı öngörülmüş olmasına rağmen hastane bu uygulamayı hiçe saymakta..

Sinan 7.015 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 20 Haziran 2016

    Bu gün itibarı ile 11. gün oldu ve tarafımla hala irtibata geçilmedi, bir çözüme kavuşturulmayacaksa başka yollara başvuracağım.

  • Sinan 14 Haziran 2016

    Değerlendirme sürecinizi merakla beklemekteyim 5 gün oldu...

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi09 Haziran 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz.Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön