07 Mayıs 2013

Medical Park Hastanesi Ücret Almak İçin Tetkik!

6 Mayıs pazartesi şiddetli ağrım olduğu için Medical Park göztepe acile gittim dr muayene etti ve üroloji bölümüne yönlendirdi üroloji dr sadece beni dinledi muayene etmedi bile ve film istiyorum dedi aşağı indiğimde ise benden tomografi istediğini öğrendim 475 tl istediler onuda ödedim neyse tomografi sonucunu öğrenmek için dr beyin yanına çıktım önemli bir şey yok dedi .

Sadece bir film yada röntgenle de böbrekte ne olduğunu görebiliyorlar mış bunu dr bey tomografi sonucunu aldıktan sonra beni muayene etme teşrifinde bulundu .

Neslihan 1.910 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Yapılan incelemede nonopak taşların hiçbirinin direk grafi (röntgende) görülemediği öğrenilmiştir. Ürüner sistem taşlarını görüntülemede en önemli standart bilgisayarlı ürüner sistem tomografidir 3 boyutlu bir görüntüleme olduğu için taşın varlığıyla beraber yeri ve büyüklüğü taş varlığında kırma işlemi yapılıp yapılmayacağı bilgilerini net olarak alabiliriz, film yerine tomografi istenmesinin sebebi budur. Değerlendirme sonucunda muayene yapılmasının sebebi ise hastanın semptomuna sebep olacak başka bir hastalık olabilir mi düşüncesidir. Hastamızın da konu hakkında bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön