Medical Park Hastanesi Test Sonucunu Gönderemediler!

Gokhan C. |

1 temmuz da eşime amniyosentez yapıldı. Eşim 6 aylık hamile ve bebeğimizin tekmelerini hissederken onun yaşamını sürdürüp veya sonlandırma (yazması bile çok zor) kararı vereceğimiz testin sonucunu beklerken;

Medical Park'tan test sonucu adı altında bir mail geldi. Ekli dosya acılmaması bir yana, bu SGK için atılan bir mail olduğunu daha test sonucunun çıkmadığını öğrendik.Bu kadar hassas bir konuda 1-2 saat ömrümüzden ömür gitmesinin nasıl birşey olduğunu anlamayan hastane yönetimini kınıyorum..

Etiketler :

Belge ve Raporlama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gokhan C.
  03 Ağustos
  15:21

  Standart bir mesaj copy paste yap olsun bitsin.. Ustelersen daha ne yapalim olur.. Buldunda bunama bak onlem almislar ne kadar guzel mi ? Demek lazim ???

 • 03 Ağustos
  12:44

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamız bilgilendirilmiştir.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz