13 Mayıs 2013

Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları!

3 gün önce devlet hastanesi acilinde su çiçeği teşhisi kondu ve 3 gün sonra (11. 05. 2013) Medical Park'tan enfeksiyon hastalıkları bölümünden randevu alarak gittim. Burada da doktorum bir takım tahliller istedi. Buraya kadar her şey normal.

Bundan sonrası tam bir komediye döndü. Ardından hastanede kan aldılar ve tahlil sonuçlarımı 30. 05. 2013 de alabileceğimi bildirdiler. Herhalde şaka yapıyorlar diye düşündüm.

Ardından doktorumla tekrar görüşerek, rahatsızlığım ciddi ise bu süre zarfında tedavim gecikmez mi diye sordum. Doktorum ise merak etmememi, tahlillerin çıkmasını hızlandıracağını, 20-22. 05. 2013 tarihleri gibi kendisini aramamı bildirdi. Bir daha Medical Park mı, asla.

Ozan 496 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön