29 Ağustos 2013

Medical Park Hastanesi Sürekli Ücret İsteğinde Bulunuyor!

Televizyon programlarında hastaya yaklaşımı, iletişimi ve bilgisi ön plana çıktığı için Parkinson hastası olan dayımı ikna ederek , İstanbul Medical Park Hastanesin'de Beyin ve Sinir Cerrahisi doktoru olan Op. Dr T*. A* Z* yönlendirdik.

Hastanede yüksek muayene ücretini aldıktan sonra sonuç için kendi özel muayenehanesine yönlendirip , orada da ekstra ücret alarak ''ameliyat olmuyorsanız ben ilaç yazmıyorum , doktorunuza yazdırın'' diyerek hastamızda psikolojik çöküntüye ve maddi zarara neden olmuştur.

Sonuç gösterimi için para almak nedir ? Hadi paradan da vazgeçtik üslup ve tavır! İnsan sağlığını, ticarete dönüştüren beyinleri kınıyorum.

Ezgi 353 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi03 Eylül 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamızın sağlık durumunun ilaçla tedaviye uygun olmadığı operasyon gerekli olduğu tespit edilmiştir. Konunun ayrıntıları hakkında hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön