09 Eylül 2013

Medical Park Hastanesi Saç Ekiminde Başarısız!

Öncelikle ben 2009 lisans mezunu hemşireyim. Sağlık sektörüne yabancı değilim. 2012 yılının ocak ayında sizin hastane grubunuzun birinde saç ekimi yaptırdım. 1 gün boyunca süren saç ekimi sonunda 3000-3500 arası saç ekimi gerçekleştirildiği söylendi. Bir gün sonraki kontrolde her şeyin yolunda olduğu söylendi. Bende gönül rahatlığıyla memleketime döndüm.

Daha sonra ki süreçte kuaförümün uyarısıyla saçların alındığı ense tarafına baktığımda , kötü olduğunun farkına vardım. Ensenin sol tarafından alınan saç miktarı sağ tarafından alınan miktarın yaklaşık 2 katıydı. Sol taraf resmen kel iken , sağ taraf gayet iyi olduğu gibi duruyordu. Bu mu Medical Park kalitesi?

Hasan 6.291 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi10 Eylül 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Hastamızın hekimi ile görüşmesi için planlama yapılmış ve bilgilendirilmek için hastamız aranmış, kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza e mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön