26 Şubat 2015

Medical Park Hastanesi Saat 9:00 Randevuma 13:30'a Kadar Alınmadım!

Uşak Medical Park Hastane kadın doğum bölümüne 23.02.2015 tarihinde 09:00 itibariyle Dr. N..S..K.. hanımdan randevu aldım ve muayene oldum. Doktor çok ilgili ve güler yüzlü idi tüm tektikleri yaptı ve perşembe günü için kontrol yazdı.

Aşağıya inip tekrar telefonla 26,02.2015 perşembe saat 9:00 için kontrol randevusu aldım. Hastaneye geldim girişimi yaptırım beklemeye başladım içeriden her hasta çıktığında asistana beni ne zaman alacaksınız diye sordum. Bana dedi ki öncelik ücretli hastaların. Önce onlar muayene olacakmış sonra kontrolleri alacakmış. Saat 13:30'a kadar bekledim ama halen çağırmayınca hastaneyi ağlayarak terk ettim. Asistandan şikayetçiyim. Bir daha gitmiyorum.

Naime 2.912 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi10 Mart 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastamızın memnuniyetini sağlamak için yeni muayene randevusu önerilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön