Medical Park Hastanesi Rapor Vermiyor!

İlker S. |

Eşim 4 aylık hamile ve ilk çocuğumuz düşük oldu doktorumuz da bu durumu biliyor eşim her gün ilaç alıyor ve her hafta iğne vuruluyor ve eşime rapor bile vermiyor hastane hastane bizi rapor almak için dolaştırıyor ve eşimin şu an kanamaları var bir devlet memuru olarak yasal hakkımız olan ve durumu kritik olan bir hastaya rapor verilmemesi mantıklı gelmiyor gereği yapılmadığı takdirde tüm yasal yollara başvurup gereğini yapacağımı bildiririm.

Etiketler :

Belge ve Raporlama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  09:40

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamız kanaması olduğu için hastanemize gelmiş ve rapor talep etmiştir. Hekimimiz rapor gereksinimi olmadığını söyleyerek medical tedavi önermiştir. Hastamızın gittiği diğer sağlık kuruluşu da rapora gerek olmadığını belirtmiş. Hastamıza değerlendirme ile ilgili bilgi verilmiştir.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz