Medical Park Hastanesi Randevulu Hastayı Bile 1 Saat Bekletiyor.

Bircan B. |

Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde önceki gün randevu saatimde gittiğim halde 1 saat bekletildim. Bekletilme nedenim gişedeki görevli arkadaşların bir türlü yapılacak işlemi bilmemesi (ki doktorun asistanı bir kağıda yazıp vermişti) ve doktora geldiğimin haber verilmemesi olduğunu düşünüyorum.

1-2 dk. sürecek bir işlemin bu kadar uzun süreceğini var saymadığım için kendi iş yerimde büyük sorunlar yaşadım, tekrar işe dönemedim. Hastane çalışanların keyfi uygulamaları bana 1 günlük sigortamın yatmaması ve yıllık iznimden kesinti olarak döndü. Şimdi benim bu zararımı kim karşılayacak. Özel hastane güya ama yapılacak işlem için seans başı 400 lira ödüyorum. Gördüğüm muamele bu. Paramla rezil oluyorum yani.

Etiketler :

Muayene Sıra - Bekleme Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Şubat
  17:28

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamıza görüşü ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz

 • Bircan B.
  29 Ocak
  12:23

  ayrıca o gün lanet olsun diyerek hastaneden çıktığım için faturayı incelememiştim, şimdi bakıyorum kestikleri fatura 64 lira skleroterapi ,335 lira sağlık hizmeti paketi diye ayrıca bir fiş. Nedir bu ? bunun açıklamasını da istiyorum.