Medical Park Hastanesi Randevu Saatleri...

Erkay A. |

Medical Park Hastanesi 06.08.2016 tarihinde kadın doğum bölümünde x isimli doktora eşim için randevu aldık. Randevu saati 14:30'du saat şu an 15:30 hala doktorun kapısında beklemekteyiz. Saatlere bu kadar uyulmayan bir hastane daha görmedim. Hatta resmen devlet dairesi gibi torpil işlemekte arada bizden sonra gelen kişileri alıyorlar, doktorun tanıdığı sanırım kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum!

Bize doktorun iyi bir doktor olduğunu söylediler, ondan geldik ama böyle bir hastanenin doktorunun da iyi olduğunu düşünmüyorum. Bu arada devlet hastanelerinin bile otoparkı var burada yok! Küçük çok kötü bir otoparkı var oda paralı. İyi hastaneler varken bu hastaneye gelmem daha...

Etiketler :

Randevu Hizmetleri Otopark

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkay A.
  21 Ekim
  02:18

  06.08 de şikayet bildirdim cevap 2 aydan daha uzun bir süre sonra geldi kesinlikle tavsiye etmiyorum hem pahalı hem de iğrenç bir hastane kesinlikle gitmeyin... ...

 • 20 Ekim
  14:09

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.
  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz.
  Sağlıklı günler dileriz