28 Ağustos 2013

Medical Park Hastanesi Randevu Saatine Uymuyor!

23. 08. 2013 günü 15:30 randevusu için gittiğim Medical Park Hastanesi Kadın Doğum biriminde randevuma 17:15 'te alındım gittiğimde içeride 15:00 randevusu hastası vardı . Aramızda 1 kişi varken araya hasta bakıcı yakınlarından tanıdıklarından tutunda , en az 4-5 kişi randevusuz girdi . Surumu doktor sekreterine söylediğimdeyse çok yoğun oldukları vs söylenerek geçiştirildik .

Bu yüzden eğer randevularınıza sadık kalamıyorsanız randevulu çalışmayın ya da saatte aldığınız hasta sayısını azaltın lütfen. Hastanenizi bugüne kadar tercih etmemize rağmen , bundan sonra hiçbir şekilde kadın doğum biriminize gelmeyi düşünmüyorum. Müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi düşünüyordum umarım yanılmıyorumdur.

Şenay 531 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Yapılan ön incelemede randevusuz hastaların aradan alınmadığı tespit edilmiştir. Randevu sarkmaları ile ilgili benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön