25 Şubat 2013

Medical Park Hastanesi Personel Yaşlılara Nasıl Davranması Gerektiğini Bilmiyor!

Bugün saat 10. 25 te uşak medikal park hastanesinde çocuğumu götürdüm. 7 aylık bebeğime kan tahlili alınması için 7 kat yeni doğan ünitesine hemşirelere teslim ettim yanımda annemde vardı 50 yasındaki olan annem beklemesi için hemşirelerden sandalye rica ettim. sandalye getirilmedi ve annemi yorulduğu için hemşirelerin sandalyesine oturdu.

Hemşirelerinizden ** 50 yasındaki bir kadına bağırarak ve azarlayarak hiçbir şey yokken neden oturduğunu sormadan bu biçimde bağırmış ve bizi azarlamış olması nedeniyle Medikal Park hastanesini kınıyorum. ve personellerinizden kadın doğum hemşiresi olan **hakkında soruşturma başlatılmasını istiyorum.

Selahattin 227 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin07 Mart 2013

    yapılan saygısızlık neticesinde personelin uyarıldığı bilgisini almış bulunmaktayım. medikal park hastanesi uşak şubesi şikayetimiz için ilgilendiği için teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi27 Şubat 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön