15 Ocak 2014

Medical Park Hastanesi Personel Çok Kaba.

Randevu aldım ve hastane gittim, muayene olmak için doktorun yanına girdim ve doktor beni muayene etti, bütün sıkıntılarımı söyledim ve sadece üşüttüğümü ve onun için karnım ve belimin ağrıdığını söyledim oda beni muayene etti ve benden bişey anlamadığını söyledi ve beni başka polikinliğe B*** bey diye bir doktorun yanına gönderdi, bende kabul ettim ve doktorun yanına gidince benden bu sefer 67 tl para ödememi söylediler ve ben ikindi fis ücretini istiyorlar ve herhangi bir şey yapmadılar.

Bende orada sinirden elimdeki fişleri yırtıp hastaneyi terk ettim, doktor beni muayene ederken N*** K*** arkadaşları parktaymış gibi yaptığı hareketler ve şakalar ve benimle dalga geçer gibi konuşmalar..

Ersin 1.449 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 23 Ocak 2014

    hiç bir şeyin şeyin memnun değilim hepsi çoluk çocuk acemi

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi16 Ocak 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamız öncelikle iç hastalıkları bölümüne muayene olmuştur. Muayene bulguları apandisit i düşündürdüğü için genel cerrahi muayenesi istenmiştir. Hastamıza konu ile ilgili bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön