19 Mart 2013

Medical Park Hastanesi Parası Olmayana Bakmıyor!

11 Mart Günü Eşim ***kapılı beyin kanaması geçirdi ve İST/Beylikdüzünde *** hastahanesine kaldırıldı. Burada Yoğun bakımda yetersizlik ve Anevizma amel yapılmadığı için İst Bahçelievler Medical Park gönderildi. Burada Ameliyat için 12.000 Tl( Sigortasından alacaklar Haricen bu para) istendi.Paramız yok dedik ve 184 aradık .Bakanlıktan arandığını söyleyerek (parayı sonra almak şartı ile) eşimi ameliyata aldılar.

14 Mart günü ameliyat oldu. Biz kendilerine paramız yok dedikçe bize hala ödeme sordular her gün. Bugün yanı 18 Mrt günü bizi çağırdılar servise çıkardılar.Günlük 1000 kusur para istediler. Ödeyemiyoruz ve su anda Serum dahi söktüler.Bir şey yapmıyor lar.Serum dahi söküldü.

Elif 315 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi21 Mart 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi devam etmektedir. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ve faturalama süreçleri ile ilgili olarak hasta/hasta yakınımız bilgilendirilmiştir. Bununla birlikte hastamızın tedavisi tıbbi standartlara uygun bir şekilde hiçbir aksama olmadan devam etmektedir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön