12 Nisan 2013

Medical Park Hastanesi Otopark Sorunu!

Medical Park İzmir Hastanesinin 18.04.2013 saat 16:15 dr.*** hanımın randevulu hastasıydım. İzmirin Aliağa ilçesinden İzmir Medical Park Hastanesine arabamla geldim ve randevuma 10 dakika geç kaldım.Geç kalmamın sebebi ise hem trafik hem o hastaneyi bilen bilir otopark sıkıntısı olan bir hastane.

Aracıma yer bulacağım diye zaman kaybım oldu.Hastaneye girdiğimde doktor hanım beni muayene etmeyecek dendi.Sırf 15 dakika geç kaldığım için.Bu nasıl anlayışı bir türlü akıl erdiremedim.Buna hakları yok.

Egemen 416 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi19 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli alınmıştır. Hastamıza bilgi verilerek yeni randevusu oluşturulmuş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön