Medical Park Hastanesi Memnuniyetsizliği.

Yasin E. |

Özel hastanenin dışında her şeye benziyor.Geçen ay kulak burun boğaz servisine gittim. Sadece kayıt ve provizyon alınması için 1 saatten fazla bekledim. Benimle birlikte diğer hastalar tabi ki. Çünkü 1 kişi kayıt işlemi yapmaya çalışıyordu. Sonrasında bir daha gitmeyeceğim diye kendi kendime söz verdim. Telefon mesajı ile gönderdikleri memnuniyet anketine de durumu bildirdim. Daha sonra aradılar, "Şikayetiniz aldık, bundan sonra daha dikkatli olacağız" dediler. Ben de artık düzelmiştir ve yakın olduğu için Salı günü ortopedi servisine gittim. Gitmez olaydım. 3 gün sonra muayene sonucu alabildim. Bu arada da iyileştim. İlk defa bir şikayet yazıyorum, artık ne kadar memnuniyetsizliğim varsa anlayın.

Etiketler :

Tahlil ve Tetkikler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  13:44

  Ankara Medicalpark Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.
  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hastamız değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz.
  Sağlıklı günler dileriz