04 Kasım 2015

Medical Park Hastanesi Lazer Epilasyon İşe Yaramadı!

Yaklaşık bir yıl önce Ordu Medical Park Hastanesi'nde lazer epilasyon tedavisine başladım. Paket şeklinde verilen tedavide 7 seans 7 kontrol vardı (2500 TL) ve sonucunda %90 başarı elde edileceği söylendi. Paket bitiminde hiçbir değişiklik olmaması ile beraber aksine artış gözledim. Ekstra 250 TL karşılığında bir seans daha uyguladılar. İsmine güvenip bu hastaneye gittiğim çok pişmanım.

Özge 12.644 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi04 Kasım 2015

    12. Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  • Özge 03 Kasım 2015

    Yaklaşık bir yıl önce Ordu Medical Park Hastanesinde lazer epilasyon tedavisine başladım. 7 seans 7 kontrol (2500 TL) paket tarife üzerinden anlaştık ve % 90 başarı olacağını söylediler. Daha sonra 250 TL karşılığında ekstra bir seans daha uyguladılar fakat sonuç olarak azalma olmaması gibi artış gördüm... İsmine güvenip gittiğim bu hastaneye gittiğim için çok pişmanım... Bu hastaneyi lazer için tercih etmeyin ben çok pişman oldum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön