19 Eylül 2013

Medical Park Hastanesi Kürtaj Yapmayı Bilmiyor!

3, 5 yıl önce 2, 5 aylık bebeğim karnımda öldü. Medikal Park Antalya Hastanesinde kürtaj oldum. Kürtaj sonrası şikayetlerim oldu. Muayenelerde herşey normal dendi. Eşimle tekrar çocuk sahibi olmak istedik, olmadı. Aynı hastaneye gittim. Hormon tahlili sperm tahlili yaptırdık her şey normal tüp bebek yapın dendi. Daha sonra doktorumu değiştirip aynı hastaneye gittiğimde, şikayetleriniz rahim yapışmasından olabilir dendi.

Rahim filmimde kürtaj sebebiyle rahim yapışması olduğu belirlendi. Ben bu kürtaja 450 TL ödemiştim. Rahim filmi 330 TL civarında , paramla rezil oldum. Aynı hastaneye şikayetimizi belirttiğimizde, başhekim herhangi bir uzuv kaybı yok boşuna uğraşmayın dedi. 39 yaşındayım. Ameliyat 1750 TL .

Sema 4.393 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi04 Ekim 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Literatürde yapılan her küretaj işleminden sonra belli bir yüzde oranında rahim içinde yapışıklıkların geliştiği tanımlanmıştır. Ortaya çıkan yapışıklığın ise, jinekolojik muayeneler esnasında, rahimin durumu( menstrüasyon dönemine göre değişen duvar kalınlıkları, bağırsak gaz gölgeleri...vb) pek çok hekim tarafında görülemeyebileceği, rahimin o andaki fizyolojik durumunun( pozisyon, duvar kalınlığı...vb) ve bağırsak gazı durumuna göre de bazı hekimler tarafında tesadüfen görülebileceği bilinmektedir. Hastamızın başhekim ile görüşmesi sağlanarak bilgilendirme yapılmıştır. Hastanın tedavisi için öneriler kendisine iletilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

  • Sema 30 Eylül 2013

    Şikayet sürecimin üzerinden 11 gün geçti.şikayet yayınlandığında ertesi gün arandım.Size döneceğiz dendi.Hala arayan soran yok.!!!insanların sağlıkları bu kadar mı önemsenir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön