09 Mayıs 2016

Medical Park Hastanesi Karttan 2 Defa Ücret Çekildi, Geri Ödeme Yapılmıyor!

Medical Park Bahçelievler şubesinde ödeme sırasında banka kartımdan 2 defa ödeme çekildi. Görevli ilk çekimi yaptıktan sonra slip çıkmadı, bende parayı çekmiş olabileceğini söyleyerek önce işlemi kontrol etmesini daha sonra çekmesini söylememe rağmen kesinlikle çekmedi diyerek kartımdan 2. defa parayı çekti.

Daha sonra ekstremi kontrol ettiğimde işlemin 2 defa yapıldığını gördüm. Hastaneye bildirmeme rağmen, 2. ödemenin gözükmediğini bankayla halletmem gerektiğini söyleyip, paramı bir nevi
hiç ettiler. Banka ile yaptığım görüşmelerde paranın hesaptan çekilip hastanenin hesabına yattığını, parayı hastanenin verebileceğini söylüyorlar. Bankaya ödeme itirazı yaptığım takdirde, parayı geri almam 6 aya kadar sürebilirmiş. Hastane göz göre göre yapılan bir hatayı telafi etmemek için elinden geleni yapıyor.

Oğuz 3.014 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön