06 Mayıs 2015

Medical Park Hastanesi Kardiyoloji Bölümü Personel Davranışı!

7 Nisan 2015 tarihinde göğüs ağrısı şikayeti ile Göztepe Medical Park Hastanesine başvurdum. Doktor, Eko ve Eforlu EKG talep etti.

Bölümde görevli sağlık personeli, beni yaklaşık 1 saat ayakta beklettikten sonra, bu işlemi yapamayacaklarını, en erken 1 hafta sonraya randevu verebileceklerini ifade etti.

Efor testinin yapıldığı bölümün görüntüsü ise daha kötüydü. Koşu bandı üzerinde yarı çıplak insanlar, bölümleri birbirinden ayırması gereken perdeler açık, hasta mahremiyeti yok, yaşlı insanlara ters davranıyorlar, görevli personel kendi aralarında sohbet edip gülüşüyor, hastalar ile ilgilenen yok, v.s.

bankodaki görevlilere durumu ilettiğimde ise son derece çirkin bir üslup ile karşılaştım.

Arma 3.374 Okunma

Cevaplar

  • Arma29 Mayıs 2015

    İlan yayınlanmadan önce, ilgili hastanenin iletişim bölümüne iki kez şikayette bulunmama rağmen, konu ile ilgilenmemişlerdi. Şikayetimi bu siteye yazdıktan sonra usulen telefon açıp gerekli iyileştirmelerin yapılacağını belirttiler. (Yapıldığını değil, yapılacağını) Hastanenin her hangi bir düzeltme yapacağına inanmıyor ve yaklaşımlarını ciddiyetten uzak buluyorum.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Gerekli iyileştirmeler tamamlanarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön