Medical Park Hastanesi Kan Tahlili ve Değerleri 873 TL Olur mu?

Çiğdem B. |

Temmuz ayında gittiğim hamilelik ile doktorumun verdiği tahlilleri yaptırdığımda özel sağlık sigortamı kontrol ettiğimde 873 TL sadece tahlil ücreti aldıklarını gördüm, diğer hastanelerden hizmet alan arkadaşlarıma sorduğumda kendilerinden böyle bir tahlil ücreti almadıklarını ilk kan tahlilinde 120 TL ücret aldıklarını ilettiler. Sonradan yakınlarımdan öğrendiğimde Medical Park'ın tahlillerde insanlara çok fazla ücret ödettiklerini öğrendim, ne yazık ki doktorumdan dolayı şimdilik devam ediyorum ama bu şekilde devam ederlerse şikayetimi daha fazla arttıracağım ve tedaviyi bırakacağım.

Etiketler :

Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  12:29

  Medicalpark Hastaneler Gurubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.
  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz..

  Hastamız Çiğdem hanımın 11.07.2016 tarihinde kadın hastalıkları ve doğum polikliniğine başvurusu neticesinde hastamız Mapfre Sigortalı olduğu için kaydı özel sigortalardan açılmıştır ve hekim tarafından gebelik başlangıç tetkikleri (detaylı) istenmiş olup Özel sigortasına anlaşmalı tutarlar üzerinden 873,36 TL fatura edilmiştir.Hastamıza özel sigortasından herhangi bir ücret çıkmadığından ve poliçesi gebelikte %100 teminatlı olduğundan hastamızdan ücret talep edilmemiş olup sigortasına .Hastamıza konu ile ilgili bilgilendirmesi yapılmıştır. teminatları "gebelik teminatı"ndan düştüğü için yatış teminatından ayrı olarak değerlendirilmektedir.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz.
  Sağlıklı günler dileriz.