19 Ağustos 2013

Medical Park Hastanesi Kan Almayı Bile Bilmiyorlar!

14.08.2013 tarihinde Medical Park Fatih şubesine gittim. Bazı tahliller için kan vermem istendi,kan verme laboratuvarına gittiğimde , içeride en az 10 kadar kişinin olduğunu gördüm. Tamamı görevli, içerisi zaten küçücük ve havasız,o kadar insanın öylece boş boş içeri de oturuyor olması da düşündürücü.

Hemşire damarı bulamadı(sürekli kan veririm ve böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım)iğneyi 50 tane yerde denedi. Koluma batırdıktan sonra içeride ayrıca derinlere sokup canımı fazlasıyla acıttı. Kan vermek hiç bu kadar zulüm olmamıştı. Daha sonra bir başka hemşirede aynı şeyleri yaptı en son elinizin üzerinden almam gerekiyor dedi. Şuan sağ kolumu kullanamıyorum. Ağrı,yanma ve uyuşma var.

Hilal 1.178 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön