13 Eylül 2013

Medical Park Hastanesi İptal Edilen Randevunun Para İadesini Yapmıyor!

Eşim için Medikal Park Hastanesi'ne gittik. Aynı güne randevu verdiler . 280 TL muayene ücretini ödedim. Randevu saati geldiğinde , doktorun asistanı Dr.'un evraklarımızı incelendiğini, muayenenin uzun süreceğini, randevuyu en erken 2 gün sonraya verebileceklerini söyledi. Eşimin ağrıları şiddetlendi ve başka bir hastanenin acil servisine kaldırarak tedavisine başladılar.

Medikal Parkı muayene günü sabah erken saatte arayarak , randevuyu iptal ettirdim .Para iadesi yapacaklarını söylediler. Birkaç gün sonra gittiğimde neden aynı gün gelmediğimi , bu şekilde iade yapamayacaklarını azarlar tarzda söylediler. Ben itiraz edince de yönetim onayı gerektiğini, birkaç gün içinde beni geri arayarak bilgi vereceklerini söylediler.

Çetin 687 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi14 Eylül 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Gerekli iyileştirmeler gerçekleştirilmiş ve hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön