07 Kasım 2015

Medical Park Hastanesi İnsanın Kendi Parası İle Rezil Olduğu Yer!

İnsanın kendi parası ile rezil olduğu yerin adı Medical Park Hastanesidir. Neden mi? Anlatayım;
hikaye uzun ancak karakter sınırlaması yeterli değil, onun için tecrübe edindiğim iğrençliğin ancak birazını anlatabileceğim.

Gebze romatoloji polikliniğine randevum 15:40'da idi 15:30'da oradaydım (kamera kayıtlarını inceleyin inandırıcı gelmiyorsa anlattıklarım). Bankoya gittim, bankoda ki kız elinde bir liste ile dolaşan diğer kıza hasta geldi dedi ve listenin üzerine işaret vurdular sırada olduğumu göstermek için sanırım. 16:40 randevusu olan hasta içeri alındı ve ben hala bekliyordum. Saat 17:15'te randevumu iptal ettim ve çıktım hastaneden üstelik beni yalancılıkla itham ettiler!

Abdullah 1.441 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi27 Kasım 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hastamız bilgilendirilecektir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

  • Abdullah 21 Kasım 2015

    Zehmet edip cevap bile yazmamışlar. Bu kadar basit olunurdu zaten. Skandal Parka ancak bu yakışır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön