04 Nisan 2013

Medical Park Hastanesi İlgisizlik Yüzünden Muayene Olmadan Geldik!

02. 04. 1984 saat 23:00 de bebeğimi Gebze Medikal Parka götürdüm. kasiyere acil diyoruz sonunda duyup bize cevap verme tenezzülünde bulundu. acil doktoruna girmemizi söyledi. doktora girdik. dedi benlik bir şey yok çocuk doktoru görecek tamam görsün dedik. bize acil doktorunun cevabı şu:çocuk doktoru çok yoğun bakar mı bilmiyorum arıyoruz hep yoğunum diyor dedi danışmaya yöneldik hanımefendi hala cevap vermiyor.

Eşim kızınca çocuk doktorumuz var ama 15 kişi bekliyor çıkacak hasta almıyor diye cvp verdi olur mu benim çocuğum acil babam sesini yükseltince kasiyer yukarı çıkın dedi. . çıktık kapıda 5 kişi var ve 9 buçuktan beri bekleyen hastalar var doktor 25 dakika da bir hasta alıyor tabi beklemedik. Kötü bi hastane.

Dılek 315 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi05 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön