18 Mart 2016

Medical Park Hastanesi İlgisizlik ve Servis Ücreti!

Hafta sonu anneannemi Dr. S** K*** devlet hastanesine kaldırdık. Salı günü sabah durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alınması gerekti yer olmadığı için o gün anlaşmalı olan Medical Park Hastanesi'ne sevk edildi. Yatırıldığında yaşlı ve ileri derecede alzheimer olduğu için refakatçi olarak kalalım ya da dışarıda bekleyelim dedik. Refakatçi kalamayacağını ve hastanede bekleyemeyeceğimizi, durumu değişirse hemen haber verileceği söylendi.

Çarşamba gecesi yoğun bakımdan çıkan hastamız bizden birini göremeyince korkmuş ve fenalaşmış ama o sürede herhangi birimize haber verilmedi. Perşembe sabah haber verildi. Uyarılarımıza rağmen biraz ilgili olsalardı yada birimize geceden haber verilseydi hastamız boşuna hırpalanmazdı. Ayrıca sevkte hiçbir ek ücret ödemeyeceğimiz belirtmişlerdi fakat 1500 TL servis ücreti (fatura verilmediği için neden ödeme yaptık bilmiyoruz) istendi ve ödemek zorunda kaldık.

Aylin 3.166 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi11 Haziran 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hasta yakınımız bilgilendirilmektedir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön