12 Mayıs 2015

Medical Park Hastanesi Hizmet Kalitesi Düşük!

Tamam iyi hastane ortamı iyi doktorların olabilir. Lakin hizmet kalitesi hastaneye araçla girdiğin anda başlar. Medikal Park Göztepe Hastanesi Acile bebemi götürdüm arabayı park ettim çocuğu arabadan çıkarmaya çalışıyoruz otopark ücreti 10 TL isteniyor. Diyorsun acil acil hasta var çıkarken veririm yok olmaz olmadı anahtarı verin al al diyorsun. Üstüne yan kapılar kapanmış sadece ana kapı açık dön dur hastane etrafında. Hizmet kalitesi yok bilmem ne sertifikası arkadaş siz acile bebesini getiren adamın önüne durup otopark parası isteyecek kadar kaliteden yoksun bir firmasınız. O kadar arkadaş 10 TL ya bu hastaneye gelen insan 10 TL vermeden kaçacak mı bu kadar mı güven yok?

Hasan 2.852 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 24 Haziran 2015

    Verilen cevap hastanemize bağlı özel bir otopark görüştün onlarla çok özür diliyorlar. Peki hanımefendi çözüm için süreç sonucunda bilgi almak istiyorum. İsterseniz ben üstlerimi ileteyim... . En azından şikayet süreciniz olsun ya. Ya da İSO 10002 Şikayet yönetim süreci denen bir kalite belgesi var bir zahmet inceleyin... . Keşke çözümünüz yukarıdaki cevabınız gibi açık olsaydı.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

  • Hasan 25 Mayıs 2015

    Şikayet ile ilgilenen bir kişi dahi yok. Çok iyisin Medikal Park başlığı hak etmişin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön