13 Nisan 2013

Medical Park Hastanesi Hastalara Gereken Önem Verilmiyor!

1 sene önce hastanede bebek karnımda öldüğü için kürtaj olmuştum.ve doktoru beğendiğim için şu anki muayenelere de aynı doktorda gitmeye karar vermiştim.ağrılarım vardı ve sürekli alttan muayene edildi.alttan muayene olduğum gün kanamam oldu.ve doktora bizi beklemesini söyledik. o da 5 dakika bekleyip çıkmış.

İstanbul dayız bir doktor hastasını acil bir durumda en az yarım saat beklemeli. neymiş. müdahalesi varmış. o demekse...hastanede değildi.hastaneden çıkmış. açıklama istedik.yapmadılar.biz de başka hastaneye gittik ve aynı gün farklı hastaneye gittiğimde bebek normal karından da gözüküyordu.boşuna alttan baktılar ve kan uyuşmazlığı sebebiyle iğne vuruldum.hastanenin hastaya saygısı yok.

Merve 428 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi19 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Değerlendirme sonucunda hastamızın mesai bitiminden yarım saat sonra hastaneye geldiği ve o saatlerde hastanede nöbetçi kadın doğum hekiminin bulunduğu öğrenilmiştir. Hastamız kendi hekimi dışında bir hekime muayene olmak istememiştir. Hastamız konu hakkında bilgilendirilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön