23 Temmuz 2015

Medical Park Hastanesi Hastadan Para Almak İçin Usulsüz İşlem.

21/07/2105 tarih saat 19:00 da Fatih Medical Park Hastanesi hastanesine 38,5 derece ateşle acile hastamızı getirdik, doktor serum bağlanmasını istedi, hastane tahmini iki saatte bitecek serum için odaya yatış yapılmasını ve SSK farkını hastanın ödemesini isteyerek serumu acilde bağlamayarak zorla odaya yatış yaptırdı.

Burada sadece bir serum verimi için yapılan bu usulsüz uygulama ile hastane tarafından hem SSK hem de hasta yanıltılmıştır. Yazık, günah.

Murat 1.313 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı04 Ağustos 2015

    Ilgililerin tutum ve davranislarindan dolayı teşekkür ederim. Bu problemden kaynaklanan sorunu cozeceklerine beni inandirmis durumdalar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hasta yakınımıza bilgi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön