Medical Park Hastanesi Hasta Kabulü ve Hizmet...

Nükhet İ. |

Medical Park Hastanesi Alerji ve İmmünoloji bölümünden 16.03.16 için randevu almıştım. Sabahleyin 10:20 de Hasta Kabul bölümüne geldiğimde görevli kişi S******* Hanımı " Merhaba" diyerek selamladım ancak bayan tek bir kelime tenezzül etmeyerek beni 10 dakika bekletti. Başka hastanede olsa " Hoşgeldiniz" veya az sonra sizinle ilgileneceğim şeklinde bir geri dönüş olurdu. O an oradan ayrılıp gitmediğime çok pişmanım!. S******* Hanım 10 dakika sonra yanında oturan görevliye" Bayana sen bak işim var" dedi ve yine de beklettiği için özür dilemedi. Randevulu hasta olmama rağmen, 20 dakika gecikmeli muayene odasına alındım. Medical Park Hastanesindeki bu duyarsızlık ve hizmet beni oldukça şaşırttı. Muayeneden sonra tahlillerimi yaptırmayarak hastaneden ayrıldım. Ödemiş olduğum yüksek meblağ kesinlikle almış olduğum hizmetin karşılığı değildir! Tutarın geri ödenmesini arz ediyorum.

Etiketler :

Muayene Sıra - Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nükhet İ.
  28 Mart
  14:43

  Değerlendirme sonucu ile ilgili ne zaman bilgi alabilirim?.

 • 18 Mart
  14:20

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamıza daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.
  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hasta yakınımız bilgilendirilmektedir.
  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz.
  Sağlıklı günler dileriz