25 Mart 2015

Medical Park Hastanesi Haksız Ücret Alıyor!

Yeni doğan bebeğimi Samsun Medical Park Hastanesinde muayene ettirdim. Yenidoğan işlemlerinden ek ücret almamaları gerekirken benden 60 TL aldılar. Bu ücreti o an vermek zorunda kaldık.

Ardından itiraz ettik hafta içi mesai saatlerinde arayın dediler, defalarca aradım bir şey yok. Görevli Personel yok, toplantıda gibi cevap verdiler. Ben elimdeki fatura ile SGK'ya şikayet edeceğim. Haksız yere ücret alıyorlar.

Tuğba 4.425 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba'nın Teşekkür Mesajı23 Aralık 2015

    Teşekkürler...

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi31 Mart 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimiz ile değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Gerekli iyileştirmeler tamamlanmış ve hasta yakınımıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön