04 Nisan 2013

Medical Park Hastanesi Geciken Tedavi!

Bahçelievler 16 Martta muayene oldum, tahlillerimin 3 gün sonra çıkacağı söylendi,online sonuç
günlerce eksik göründü,neden geciktiğini öğrenmek için dakikalarca telefonda ilgiliye ulaşmak istedim, olmadı, sonunda birisi "... 1 hafta sonra çıkar" dedi.

Benim tahlillerim arasında olmamasına rağmen bir haftayı bekledim yine çıkmayınca labarotuardan birisiyle görüşebildim, sonuçları bana e-posta yoluyla gönderdi,online olarak görünmeyen eksik kalan sonuçlarımın aslında bahsi geçen 3 günde (Rapor Tarihi 18.03.2013) çıktığını gördüm.

Sonuçta kontrole 3 gün sonra gidip erkenden tedaviye başlayacakken ben 10 gün sonra,o da güç bela tahlil sonuçlarımı aldım ve tedavim 1 ay ertelenmek zorunda kaldı.

Ebru 176 Okunma

Cevaplar

  • Ebru17 Mayıs 2013

    Firma cevabını kendine göre vermiş. Bana verilen sonuç kartına göre sonuçlar geç çıktı, telefonlara bakan olmadı, tedavim gecikti. Sonuç kartlarına tüm tahlillere ilişkin tarihlerin tek tek yazılması gerektiği konusunda anlaştık.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi19 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Yapılan değerlendirmede hastamızın tetkiklerinin farklı günlerde çıktığı ve tedavisinde gecikme olmadığı tespit edilmiştir. Benzer yanlış anlaşılmaların olmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

  • Ebru10 Nisan 2013

    Medical Parktan aradılar, tahlillerin farklı sürelerde sonuçlandığı, benim de geç sonuçlanan testim olduğu söylendi, hangi test dedim, söylediği test için ödeme yapmadığımı söyleyince, bazı testlerin içinde birden fazla şeye bakıldığını söyledi. İyi, güzel. Peki o test sonucu neden hala yok? Ne online sonuçta, ne de 10.04.2013 de talebim üzerine gelen sonuçlarda. Ya benden ücreti alınan testim eksik yapıldı, ya sonucum kayıp, yada Medical Park beni kandırmaya çalışıyor, öyle değilmi?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön