24 Mayıs 2014

Medical Park Hastanesi Fazladan Ücret Alıyor.

Medical Park Hastanesi Fatih'den şikayetim var. 28.04.2014 tarihinde eşimin doğumu için Medical Park Hastahanesine gittik. Aynı gün öğleden sonra doğum oldu ve bir sonraki gün hastahaneden taburcu olduk. Eşim sezeryanla bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Doğum ücreti olarak bizden 2.400.00 TL para talep ettiler. Bu ücretin oldukça yüksek olduğunu söylememe rağmen bu ücreti aldılar. Bu arada doğumdan sonra bizim isteğimizle Tüpligasyon işlemi yapıldı. Bunun ücreti de 600.00 TL imiş bu ücreti bizden almadılar. Dolayısıyla indirim yapmış olduklarını söylediler. A sınıfı bir hastahane olmasına rağmen personelin söylediği güzel bir söz var: "Doktorunuz çok iyi ama hastahane hiç iyi değil".

Mustafa 2.821 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi03 Haziran 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ve faturalama süreçleri ile ilgili olarak hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön