03 Nisan 2013

Medical Park Hastanesi Fahiş Ücrete Rağmen Hizmet Sıfır!

2 nisan salı günü sağ dizimdeki şiddetli ağrıdan dolayı Medical park hastanesi ortopedi bölümüne gittim. Acile gitsem her zaman ki gibi acil değilsiniz diyecekleri için direkt muayeneye gittim istedikleri doktor ücreti 168 lira. neden deyince doçent dediler . Mecburen muayene oldum emar parası da bir o kadar .

Bende hastane başhekim yardımcısına gittim yardımcı olup yüzde yirmi indirim yaptılar. Şimdi soruyorum bakanım bu sözüm size 45 liradan fazla para vermeyeceksiniz diyorsunuz . Peki bu ne lütfen aydınlatır mısınız beni. Tabi ki aynı gün içinde sabah 730 da bahçelievler fizik tedavi rehabilitasyon hastanesine gittim ne muayene nede saygı var.

Burak 578 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi05 Nisan 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ve faturalama süreçleri ile ilgili olarak hastamızı bilgilendirmek için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön