Medical Park Hastanesi Doktorunun İlgisizliği.

Pınar İ. |

03.12.2014 tarihinde Medical Park Göztepe Hastanesinde Nöroloji bölümünde görev yapan Prof. Dr. H*** A** G'ye muayene oldum. Şikayetlerimi anlattım ve benden birtakım testler istendi. 13.12.2014 tarihinde bu testleri yaptırdım ve sonuçları göstermek için 20.12.2014 tarihinde tekrar hastaneye gittim. Bu yazdığım tarihlerin hepsi cumartesi günüdür. Çalışan biri olduğum için hafta içi vaktim olmuyor.

Randevum sabah 10.40'taydı fakat bazı nedenlerden dolayı randevuma 15 dk geç kaldım ve işlerinin yoğun olduğu gerekçesiyle beni kontrol muayenesine almadı ve bunu da bana asistanı ile bildirdi. Yeri geldiğinde 15-20 dk kapısında bekleten bu doktordan şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Muayene

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:37

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamızla yeni randevu planlaması yapılmıştır. Hastamıza konu hakkında bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler diler