06 Mayıs 2015

Medical Park Hastanesi Doktorunun Davranışı.

12.12.2014 tarihinde Medikal Park İzmir hastanesinde doğum yaptım. Doktorum A*** M. B. 5. ayımdan itibaren muayeneye de doktora gittim. Birçok kişi doktorumu değiştirmem konusunda tavsiyede bulundu ama başlamış bulundum diye değiştirmedim. Soğuk, hastasının suratına bakmaktan aciz normal doğum değil Sezeryana yönlendiren bir doktor.

Doğuma sayılı günler kala bebek kilolu normal olmayabilir dedi ben normal doğumdan yanayım dedim normal doğuma girdim beni motive etmek yerine ben sana demiştim normal doğmaz diye diyerek tersledi bir de. Hastasını motive etmek bir yana doğuma bile zorla giriyor.

Tuğba 3.150 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön