11 Şubat 2015

Medical Park Hastanesi Doktorunun Davranışı.

Eşim hastanenizde kadın doğum bölümü hastanız. Doğum da önümüzdeki ay hastanenizde doğum yapacaktı taki bugüne kadar. Eşimde epilepsi var. Bugün 16.00'da yine hastanenizde EEG çekimi vardı. 15.45'de hastanenize geldik. 16.10'da içeriye girdik. Buraya kadar her şey normaldi. Lakin bu saatten sonra hastanede torpil işlediğini bizzat tanık oldum.

Doktor N**** A. kendi hastasını içeri sokup onun işlemlerini bizim işlemlerimizi keserek yaptırdı. Bu nasıl bir uygulamadır. Eğer Prof.'ünüz hastalarına bir ayrıcalık yapılıyorsa bilelim bizde kendisinden randevu alalım. Medikal Park'ın işletme prensibi bu mudur? Konu hakkında acil açıklamalarınızı beklerim. Birde kendi sayfalarına şikayet yollanamıyor.

Özgün 2.578 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi12 Şubat 2015

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön