28 Mart 2013

Medical Park Hastanesi Doktorun Muayene Anında Davranışı !

22. 03. 2013 Cuma günü Üroloji Bölümü Yrd dç dr. ***'dan 13. 30'a Randevu alarak özel muayene olmaya gittim ve bana randevum olduğu halde ameliyatının olduğunu ve 4 saat beklememi söyledi. Ben de asistanlarının bir gün önceye randevu vermelerini söylediğim de bir gün önce ameliyatı olduğunu bugüne randevu alarak geldiğimi , bekleyemeyeceğimi belirttim.

Tam muayene edecekken bağırmaya ve hakaret etmeye başladı ki muayenemi yapmadı, bu durumdan şikayetçi olmakla birlikte hastanenizin adını lekeleyeceğini ve hasta kaybı yaşayacağınızı düşünüyorum .

Hamide 307 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi30 Mart 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön