23 Mart 2013

Medical Park Hastanesi Doktor Umursamaz ve Kaba Davrandı!

Bugün yani 22.03.2013 tarihinde Genel Cerrah bölümünden Doktor H** R***Ö**'ten randevu aldım.Gittim sıramı bekledim.Doktor asistanı ile kapısı açık şekilde iki kişi ile sohbet ediyorlar.Konuşma uzun sürüyor.Gidip H***Bey hasta alıca mısınız almayacaksanız randevumu iptal ediceğim dedim.Hastam zaten bunlar asistanına dönüp ne diyor bu dedi.

Ben de gidip yerimde sıramı beklerken asistanı gelip doktorun hastası olduğunu isterse randevuyu iptal edibileceğimi söyledi.Bende doktorda buna hazır öylemi dedim.Sonra gidip tekrar dönüp T*** beyden muayene olmamı söyledi niye dediğimde doktor H***böyle uygun bulmuş dedi.Gidip tekrar dönüp Doktor T** Bey 20 dakika sonra gelecek dedi..

Selma 324 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi28 Mart 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön