Medical Park Hastanesi Doktor Bizi 1.5 Saat Bekletti!

Özlem N. |

Medical Park hastanesini iyi bir hastane olarak duyduğum için Pendik'te oturmamıza rağmen Gebze Medical Park Ahmet Rıza Esmer'den 28/08 tarihinde randevu aldık. Doktor Bey kızının veli toplantısı uzadığı için tam bir buçuk saat bizi bekletti ve geldiğinde tam bir panik halinde hastaları iki iki içeri almaya başladı. Bizde eşimle muayeneye girdiğimizde ultrason görüntüsüne bakıldı önceki hastanın kaydı silinmediği için yanlış çıkarmışım haftaya geldiğinde bakarız denildi. İlk kez gitmeme rağmen ne kiloma ne tansiyonuma ne de bebeğin kalp atışına bakıldı. 10 gün sonra gittğimizde ise tam bir fiyaskoydu NST çekelim denildi iki hafta sonra gelmem istendi yine kilo tansiyon vs bakılmadı.

Etiketler :

Tahlil ve Tetkikler Personel Davranışı Muayene

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  11:38

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Konu hakkında hastamızla başhekimimiz görüşerek konu hakkında bilgilendirme yapmıştır.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz