20 Mayıs 2016

Medical Park Hastanesi Doğum Hatırası Problemi...

29 ocak günü sezaryen için gün almıştık fakat prensesim dayanamayıp 28 ocak'ta gece 3'te suyum geldi apar topar bize söylendiği gibi hastane gittik, fakat herkes o kadar ilgisiz ki 1 tane ne görevli ne doktor göremezsiniz, beni nts ye aldılar daha sonrada odama yerleştiler sancılarımız her geçen dakika arttı ve artık dayanılmaz boyut aldı ama doktorum sabah 6 buçukta geldi ve ben 3 buçuk saat inleyerek can çekiştim hiçbir doktorda kontrol etmeye gelmedi kendi doktorumu beklemek zorundaymışız 1 tane anestezi uzmanı olduğunu oda ameliyatta olduğunu söylediler, bu acıları çekmemek için sezeryan kararı alıp ona göre ödeme yapacağım halde panik atak hastası olduğum halde beni saatlerce kıvrandırdılar ikınmaya başladığımı hatırlıyorum ameliyathanede anestezi uzmanın sert ve anlayışsız olması ağrıdan kalkmadığım halde bana geç kendin yat kıpırdama sakat kalırsın gibi tavırlarla iyice korkuttular.

Mine 880 Okunma

Cevaplar

  • Mine 04 Eylül 2016

    Hasta ile iletişime geçerek hangi sonuça varmış olduğunuzu merak ediyorum, şikayetimi ve olumsuz görüşlerimi tarafınıza iletmeme rağmen hiçbir dönüş yapılmadı aizi baş hekimler arayacak efendim diyip başınızdan saldınız, sırf şikayet.com da imajınız sarsılmasın diye buradan yanıtlamayı yeterli görüyorsunuz. İşte sizin sağlık güvenceniz hizmet kaliteniz... .

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi21 Mayıs 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hastamız ile görüşme sağlanıp süreç ile ilgili bilgilendirilmektedir.  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön