04 Mayıs 2013

Medical Park Hastanesi Bilgisiz Personel!

13 Nisan tarihinde Medical Park Sultangazi Hastanesindeki Epilasyon randevuma gittim.Ve gittiğimde sürekli orada çalışan bayanın işten ayrıldığını öğrendim.İşe devam edecek bayanın lakayt hareketleri,işini hiç bilmeden yapıyor hissi vermesi ve ilgisizliği sinirimi bozdu.Durumdan oldukça rahatsız olarak oradan ayrıldım.

Randevudan çıktıktan iki gün sonra vücudum normalde verdiği tepkileri vermedi ve sanki vücuduma hiçbir işlem yapılmamış hissi uyandı.Bunun hüsnü kuruntu olduğunu zannederek şikayette bulunmadım ama 3 arkadaşımdan daha aynı şikayetleri duyunca işlem yapan bayanın işinin ehli olmadığını anladım.Ve bir daha oraya gitmeyi düşünmüyorum.

Melek 9.454 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Konu ile ilgili hastamıza bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön