14 Ekim 2013

Medical Park Hastanesi Bilgilendirmeden Ücret Alıyor!

Eşim 5 aylık hamile . 4 boyutlu görüntüleme yapmak için Samsun Medical Park Hastanesi'nden randevu aldık görüntüleme olduğunu söylediler. Muayene olmadan 30 TL muayene ücreti ödedik. Muayene doktor o gün görüntüleme yapmadığını söyledi ve bizi resmen yanılttılar.

Muayene sonrası da muayene de ultrason kullanıldığı için 18 TL daha ücret ödedik. Muayene öncesi böyle bir ücret olduğunu bize söylemediler. Ayrıca kadın doğum doktorunun ultrasonu kullanmaması olur mu? Ben verdiğim parayı helal etmiyorum.

Samet 1.253 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi04 Kasım 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme ve bilgilendirmeler için belirttiği numaralardan hastamız aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Hastamıza mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön