14 Ocak 2014

Medical Park Hastanesi Beyin Pili Ameliyatı İçin Fahiş Para İstiyor.

Ameliyattan hiçbir ücret alınmadığını belirten Yrd. Doç. Dr. A** A**, “Ameliyatta kullandığımız pilin fiyatı oldukça pahalı. Sosyal Güvenlik Kurumu bunun ücretini tamamen karşılamakta. Bu pilin ve yapılan işlemin hepsi sosyal güvenlik kapsamı altında güvence altındadır. Hastamıza herhangi ekstra bir masraf çıkmamaktadır ” şeklinde konuştu.

Gazetede çıkan yukarıdaki yazıyı okuyunca parkinson hastası olan babama beyin pili takılması gerektiğinden dolayı Medical Park Hastanesi'ni arayıp beyin pili ameliyatının fiyatını sordum, 15.000 tl dediler. Yukarıda çıkan yazıyı sorduğumda, o sadece beyin pili için ücret alınmadığını söylediler. Yukarıdaki yazıdan ne anlıyorsunuz?

Hakan 4.828 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi21 Ocak 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ile ilgili olarak hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön