24 Ocak 2014

Medical Park Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı Başarısız ve İlgisizler

11.11.2014 tarihinde bel fıtığı ağrısı ile acil giriş yaptım. İki ay önce çektirdiğim MR elimde idi. Son durumu görmek için yeni bir MR çekildi. İki adet fıtığın olduğu ve ameliyatın şart olduğu bildirildi. Yaklaşık 10 yıldır fıtıkla yaşadığım ve 4 gündür de yataktan kalkamadığım için ameliyat olmaya karar verdim.

Buraya kadar her şey normal idi. Ameliyat ve sonrasında da her şey iyi gitti. 10. günde kontrole gittim. Bacak ve ayağımdaki uyuşma şikayetim oldu. 4-6 hafta sürer dediler. 6.haftanın sonunda da işe başlayabileceğim söylendi. Ancak 8 hafta geçmesine rağmen sol baldırımdaki ağrı geçmedi. 5.01.2014 de yeni MR. çekildi.

İkinci bir ameliyatla platin takmak gerektiğini iletiyorlar.

Ali 1.359 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi07 Şubat 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Hastamıza görüşü ile ilgili bilgilendirmeler yapılmaktadır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön